Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie

Charakteristika

Horizontální žaluzie nabízejí dokonalou regulaci přirozeného osvětlení pro všechny druhy interiérů. Horizontální žaluzie jsou vhodné do plastových oken, hliníkových oken a dřevěných eurooken.

Svou dokonalou konstrukcí umožňují snadnou bezproblémovou manipulaci a dlohou životnost. Zachycují přímé sluneční světlo a chrání před jeho škodlivými účinky uživatele i zařízení interiétu.

Slouží ke stínění slunečního záření a esteticky dotváří interiér. Svou dokonalou konstrukcí umožňují snadnou, bezporuchovou manipulaci a dlouhou životnost.

Využití

Horizontální žaluzie do plastových oken, EURO oken i do hliníkových oken jsou ideální ochranou proti nežádoucím vlivem vnějšího osvětlení, světelným reklamám i nočnímu autoprovozu. Zajišťují stínění interiéru v prostorách, kde jsou instalovány.

Provedení

Meziskelní

  • montují se mezi skla starších (šroubovaných) typů dřevěných nebo
  • kastlových (špaletových ) oken
  • žaluzie se vyrábějí v pestré paletě barev a odstínů
  • nabízíme také lamely v imitaci dřeva a nebo jako celodřevěné provedení
  • ovládání je umístěno dle přání buď zprava nebo zleva

Interiérové

  • montují se do okenního rámu zevnitř místnosti
  • žaluzie se vyrábějí v pestré paletě barev a odstínů
  • nabízíme také lamely v imitaci dřeva a nebo jako celodřevěné provedení
  • ovládání je umístěno dle přání buď zprava nebo zleva

Obsluha

Meziskelní

U meziskelních žaluzií je jemné odstupňování naklopení lamel docíleno ovládacím táhlem přes ohebnou hřídel v konstrukci norního nosníku. Vytažení a stažení žaluzií je zajištěno šnůrkou. Interiérové žaluzie lze nastavit v libovolné výšce. Jemné odstupňované naklápění lamel je umožněno ovládacím plastikovým táhlem. Vytažení a stažení je zajištěno šnůrkou přes interiérovou brzdu.

Interiérové

Obsluha je velmi jednoduchá. Manipulací s řetízkem dochází k naklápění a nebo vytažení lamel. Žaluzie lze zastavit v libovolné výšce. Minimální údžba, 100% funkčnost a spolehlivost.

Technické údaje

Žaluzie do plastových a EURO oken se vyrábějí v provedení standard a domykavé, šíře lamel 16mm a 25mm. Kvalitní pouzdrová úprava hliníkových lamel zaručuje stálost barev po celou dobu životnosti.

Naše výrobky jsou dodávány v prvotřídní kvalitě, které odpovídá přijatelná cena. Žaluzie jsou dodávány s tvrzenými převodovkami. Dále nabízíme tzv. žebříčky a navíjecí pásky v barvě žaluzií. Standardní součástí jsou protiprachové krytky na navíječích, které zaručují trvale lehký chod i v náročném prostředí.

Boční vedení je zajištěno silonovou strunou. Profily dodáváme v různých barvách a odstínech. Profily jsou zhotoveny v základním provedení z oceli s kvalitní povrchovou úpravou. Na přání zákazníka dodáváme profily hliníkové a nebo s horní krycí dřevěnou lištou a dolní celodřevěnou lištou. Všechny upevňovací prvky jsou překryty plastovými krytkami.